Fk Krusik 04
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesti iz sveta tenisa...

2 posters

Ñòðàíà 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Sep 19 2008, 21:56

19. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 171195332848ccfafdaf40d782521999_big
Banjaluka: Bozoljac u polufinalu
Srpski teniser Ilija Bozoljac plasirao se u polufinale èelendžer turnira u Banjaluci.


Bozoljac je uspešnu seriju nastavio pobedom nad Hrvatom Ivanom Dodigom, 459. igraèem sveta. Naš teniser je slavio sa 2:1, po setovima 6:4, 3:6, 6:3. Njegov protivnik u borbi za finale biæe Španac Pablo Santos koji je na ovom turniru postavljen za petog nosioca.

Naš teniser je u banjaluku došao sa titulom osvojenom prošle nedelje u Ljubljani.

Turnir u Banjaluci igra se za nagradni fond od 30 hiljada evra, a Bozoljac je postavljen za drugog favorita.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Sep 19 2008, 21:56

19. septembar 2008. | Izvor: B92, Tanjug
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 111187692648c2a7476e6b0257720319_big
Poraz Æiriæa u èetvrtfinalu
Srpski teniser Nikola Æiriæ izgubio je u èetvrtfinalu èelendžera u Banjaluci od Maðara Atile Balaša rezultatom 7:6, 6:2.


Uprkosu porazu, Æiriæ može da bude zadovoljan onim što je ostvario na ovom turniru, jer mu je plasman u èetvrtfinale èelendžera u Banjaluci najbolji rezultat u karijeri. On je trenutno 484. na ATP listi, ali æe posle pet pobeda znatno popraviti plasman.

U petak æe u èetvrtfinalu turnira u Banjaluci nastupiti Ilija Bozoljac, a protivnik æe mu biti Hrvat Ivan Dodig.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Sat Sep 20 2008, 12:06

20. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 111918979148d45b114d9cc679679323_big
JT: "Pravi posle drugog seta"
Srpski teniser Janko Tipsareviæ izjavio je posle pobede nad Slovakom Lukašom Lackim da je umalo izgubio jer je podcenjivaèki ušao u duel. Naš teniser uspeo je da donese Srbiji drugi poen u plej-of duelu sa Slovaèkom, nakon što je izgubio prva dva seta.

“Nisam igrao profesionalni meè skoro dva meseca, delimièno potcenjivaèki sam ušao u ovaj duel. Èuo sam prièe da je Lukas izgubio dobar broj prvih kola na èelindžerima, pa uzeo dva meseca slobodna. To se na njemu nije videlo. Igrao sam set i po kao da nisam bio na terenu, u jednom trenutku sam video da ako nastavim ovako, on neæe poèeti da promašuje i greši. Morao sam nessto da promenim svoj pristup igri, što se i desilo posle drugog seta”, rekao je Tipsareviæ.

Janko se osvrnuo in a suðenje koje je u nekoliko situacija u odluèujuæem petom setu bilo u najmanju ruku sumnjivo.

“Što se tièe suðenja, na Novakovom meèu sduije nisu mogle da kradu jer je bio dominantan. U mom Dejvis kup isksutvu, kraše se dogaðaju kada je gusto. Osetio sam to i danas, ne mogu da kažem da je to bilo namerno, ali moglo je da doðe do promene. Drago mi je što sam ostao mentalno jak.

Na 0:2 sam samo slušao jedan savet selektora i, uglavnom Zimonjiæa, da nastavim da se borim do kraja, jer je i Lacko poèeo da pada. Kada su dolazili važni poeni u gemovima, nisam igrao kako treba da igra jedan Dejvis kup igraè. Nisam umeo da se ponašam kako treba kod brejkova, ali to je zbog manjka meèeva. Takve stvari vam poljujaju samopouzdanje.”
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 116873961448d45b11dad56352012641_big
Na kraju, Tipsareviæ je i pohvalio igru rivala.

“Lukaš definitivno zaslužuje bolje mesto od 240. mesta na ATP listi, ne znam kako je izgubio te meèeve prvog kola na èelindžerima. Ako nastavi ovako, definitivno æe uæi u prvih 100 na listi.

Nisam znao da je moja mama èuèala i nije mogla da gleda meè. Pre godinu i po dana poèela je da gleda moje meèeve, ranije je gasila tv. Sve ovo je pogaða, doživljava emotivno, dok je æale malo drugaèiji.”

Selektor srbije Bogdan Obradoviæ izjavio je da su dve pobede posle prvog dana izuzetno važne, jer æe naš tim u nastavku igrati rastereæenije.

“U Dejvis kupu je teško dobiti meè, nema pravila. Ovaj rezultat je izuzetan za nas, to nas rastereæuje za dubl. Oèekujem da se igraèi emotivno i fzièki oporave za sutra. Prijavljeni su Zimonjiæ i Ðokoviæ, ali imam pravo da to sutra promenim, tako da æemo još videti”, rekao je Obradoviæ.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Mon Sep 22 2008, 20:09

22. septembar 2008. | Izvor: B92, Tanjug
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 213708992148d7c36842d2f125912342_big
Ana Ivanoviæ na "Kupu Kremlja"

AFPSrpska teniserka Ana Ivanoviæ uèestvovaæe na ovogodišnjem Kupu Kremlja u Moksvi, koji je na programu od 4. do 12. oktobra, saopštili su organizatori turnira prve kategorije koji se igra za nagradni fond od 1,34 miliona dolara. Èetvrta teniserka sveta nije bila prijavljena za taj turnir, ali su organizatoru odluèili da je na njenu želju uvrste u žreb i uruèiæe joj pozivnicu.

Nakon prijave Ane Ivanoviæ, Kup Kremlja æe biti jedan od najjaèih turnira u ovoj sezoni, jer æe od 20 prvoplasiranih teniserki sa današnje WTA liste izostati samo šestoplasirana Marija Šarapova, koja zbog povrede ne igra veæ gotovo dva meseca i Švajcarkinja Pati Šnider, koja se nalazi na 11. poziciji.

Ukoliko ne bude otkaza zbog povreda, u žrebu æe se iz prvih deset naæi Serena Vilijams, Jelena Jankoviæ, Dinara Safina, Ivanoviæ, Elena Dementijeva, Svetlana Kuznjecova, Venus Vilijams, Vera Zvonarjeva i Agnješka Radvanska.

Pored njih, igraæe i teniserke koje na WTA listi zauzimaju od 12. do 20 mesta - Ana Èakvatadze, Danijela Hantuhova, Marion Bartoli, Flavija Peneta, Viktorija Azarenka, Karolina Vožnjaèki, Nadja Petrova, Aliz Korne i Dominika Cibulkova.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Mon Sep 22 2008, 20:10

22. septembar 2008. | Izvor: B92, Tanjug
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 146458483548d7acfd37b12253621304_big
Braæa Ðokoviæ i Troicki u Bangkoku

APNovak Ðokoviæ postavljen je za prvog nosioca na turniru koji se igra u Bangkoku za nagradni fond od 576.000 dolara.


Ðokoviæ æe u prvom kolu biti slobodan, a na tom takmièenju nastupiæe i Viktor Troicki i Marko Ðokoviæ, mlaði brat treæeg tenisera sveta, koji je kao 1.734 igraè na ATP listi dobio poziv organizatora. Novak Ðokoviæ æe u drugom kolu igrati protiv boljeg iz meèa u kome se sastaju Francuz Žilijen Beneto i Nemac Simon Štadler, a protivnik u èetvrtfinalu mogao bi da mu bude Šveðanin Robin Soderling.

Za ulazak u finale verovatno bi se borio protiv Finca Jarka Nieminena ili Èeha Tomaša Berdiha.

Troicki u prvom kolu igra protiv veterana iz Francuske Fabrisa Santoroa, a ukoliko ga savlada u drugom bi se sastao sa Jirgenom Melcerom iz Austrije ili Donaldom Jangom iz SAD. U èetvrtfinalu bi ga èekao drugi nosilac Francuz Žo Vilfrid Conga.

Marko Ðokoviæ je veæ na startu turnira dobio èini se nepremostivu prepreku, jer æe mu protivnik biti peti nosilac Nieminen.

Braæa Ðokoviæ æe nastupiti i u dublu, a protivnici u prvom kolu biæe im Francuzi Santoro i Conga. Troicki æe u dublu igrati sa Francuzom Gaelom Monfilsom i njih dvojica æe na startu igrati protiv Soderlinga i Holanðanina Vasena.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Tue Sep 23 2008, 19:53

23. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 26442049848d8cb14e3885420718564_big
Jankoviæ-Vozniak, Ivanoviæ-Korne

ReutersSrpska teniserka Jelena Jankoviæ sastaæe se sa Kanaðankom Aleksandrom Vozniak u drugom kolu turnira u Pekingu, dok je protivnica Ane Ivanoviæ Aliz Korne.


Aleksandra Vozniak je u prvom kolu savladala Viržini Razano iz Francuske sa 6-7 (3-7), 7-5, 6-4. Jankoviæeva, koja je prvi nosilac na turniru, bila je slobodna u prvom kolu. Ana Ivanoviæ, drugi nosilac turnira, takoðe je bila slobodna u prvom kolu. Njena protivnica u drugom kolu, Francuskinja Aliz Korne, savladala je Šuai Ženg iz Kine sa 6-1, 3-6, 7-6 (9-7).

Nagradni fond na turniru u Pekingu iznosi 600.000 dolara.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Tue Sep 23 2008, 19:54

23. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 89471737648d90d0de1e38551365572_big
Tipsa i Nenad:"Najteži moguæi žreb"
Nenad Zimonjiæ i Janko Tipsareviæ bili su vrlo nezadovoljni što je Srbija izvukla Španiju u borbi za plasman u Svetsku grupu Dejvis kupa.


“Nismo se ni ovaj put usreèili žrebom. Dobili smo jednog od najjaèih protivnika. Oni imaju prednost domaæeg terena, biraju podlogu, publika æe biti uz njih, imaju veliki izbor igraèa i biæe izuzetno teško pobediti ih na njihovom terenu", izjavio je Nenad Zimonjiæ

Najbolji srpski dubl-igraè kaže da Srbija ipak nije totalni autsajder.

"Oni su favoriti, ali daleko od toga da mi nemamo šanse. Protiv svake reprezentacije imamo šanse za pobedu, tako i protiv Španaca. Najvažnije je da svi budemo zdravi i u svakom sluèaju idemo na pobedu. Sve æe zavisiti i od sastava ekipa, ako u protivnièkoj ekipi bude Nadal biæe potpuno druga jaèina njihovog sastava. Prvi dan takmièenja je jako bitan, dubl može da donese prekretnicu u meèu, videæemo”, dodao je Nenad.

Janko Tipsareviæ je takoðe bio vrlo razoèaran ishodom žreba.

“Španija na domaæem terenu, to je najlošiji žreb koji smo mogli da dobijemo. Ali do marta ima još dosta da se igra, možemo još mnogo da napredujemo. I Viktor i Boris i Ilija, ja. Moje mišljenje je da æe za ovaj meè Španci 99 posto izabrati šljaku jer æe iæi na pobedu. Neæe staviti beton, jer ako stave šljaku Nadal je na njoj manje-više nepobediv, a i u dublu imaju veæe šanse na šljaci", izjavio je Janko.

Drugi srpski 'reket' u singlu takoðe misli da predaje ne sme biti.

"Ne mogu da verujem da dve godine u nizu dobijamo najteži žreb, ove godine Rusiju u Moskvi, naredne u Španiji smo opet gosti. Zar može lošije biti? Razoèaran sam žrebom. U svakom sluèaju idemo na pobedu, a mi sa Novakom i Nenadom u timu može pobediti bilo koga. Teško je što protiv Španaca igramo kod njih, ali dobro je što smo svi mladi i što æemo se kroz naše karijere sigurno još nekoliko puta sastajati sa njima. Krivo mi je da sada kada je naš tenis u velikoj ekspanziji ne uradimo nešto veliko u Davis i Fed kup takmièenju. Imamo šanse, ali pobediti Španiju u prvom kolu nije baš lako”.

Pogledajte sve parove prvog kola Dejvis kupa.

22. septembar 2008. | Izvor: B92, Tanjug
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 180104197148d79cf037362914105777_big
DK: Srbija nije meðu nosiocima
Dejvis kup reprezentacija Srbije nalazi se na 12. mestu liste najboljih selekcija sveta i neæe biti meðu nosiocima žreba.


Iako je napredovala za šest pozicija, naša reprezentacija se neæe naæi meðu nosiocima pred žreb prvog kola Svetske lige koji se održava u utorak. Meðu 16. uèesnika Svetske grupe Srbija se nalazi na desetom mestu, a nosioci æe biti osam najbolje plasiranih selekcija. To su Argentina, Španija, Rusija, Sjedinjene Amerièke Države, Hrvatska, Švedska, Nemaèka i Francuska.

U donjem delu žreba biæe preostalih osam nacionanih selekcija - Èeška, Srbija, Rumunija, Austrija, Izrael, Švajvcarska, Èile i Holandija.

Žreba za prvo kolo Svetske grupe, koje je na programu u februaru naredne godine, biæe obavljen u utorak u 12,30 èasova u Madridu.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Tue Sep 23 2008, 19:57

23. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 181305976548cbb4f92a1f7282244524_big
Obradoviæ za B92: Najteži protivnik
Selektor Dejvis kup reprezentacije Bogdan Obradoviæ smatra da je Španija najteži moguæi protivnik, ali da Srbija nije bez šansi za pobedu.


Obradoviæ je istakao da su Srbija i Španija na drugoj ploèi, gde æe nas predstavljati Janko Tipsareviæ, izjednaèene, a da je naša prednost u dublu gde imamo Nenada Zimonjiæa, koji je jedan od najboljih dubl igraèa. Obradoviæ takoðe nije siguran na kojoj podlozi æe meè da se igra. Selektor smatra da je najvažnije da svi igraèi budu zdravi i da onda može da se oèekuje uspeh.

„Izvuèen je najteži moguæi protivnik, Španija i povrh svega gostujemo. Jedno je sigurno – mi imamo Novaka Ðokoviæa, oni Rafaela Nadala i to je apsolutno prvi meè. Sa druge strane, mi imamo Janka Tipsareviæa na drugoj ploèi, gde oni imaju Davida Ferera ili Fernanda Verdaska, ne znam koga æe njihov selektor da izabere. Janko je ove godine veæ dobio Ferera na Olimpijskim Igrama. Ako gledamo dubl, gde su oni imali Lopeza i Verdaska, mi se uzdamo u Nenada Zimonjiæa koji je veliki dubl igraè i uz bilo kog igraèa, Novaka Ðokoviæa, Viktora Troickog, Iliju Bozoljca ili Dušana Vemiæa, sigurno imamo èvršæi i jaèi dubl od njih. Ja oèekujem da æe ovo biti izuzetno napet i težak meè i da æe se pitanje pobednika rešiti tek treæeg dana“.

Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije, još uvek ne zna da li æe Španci izabrati da se igra na šljaci, gde je njihova prva zvezda Rafael Nadal, neprikosnoven.

„Ne znam, to je betonski deo sezone. I Nadalu je stalo, koji æe u tom momentu igrati na betonu, da ne menja podlogu. U svakom sluèaju treba da saèekamo. Oni jesu dobri na zemlji, Nadal je kralj šljake, ali dobri su i na tvrdoj podlozi. Ne znam još koju æe podlogu izabrati i nije sasvim sigurno da æe to biti zemlja“.

Obradoviæ nije želeo da predviða ko bi mogao da izaðe kao pobednik iz duela Španija –Srbija.

„Svake godine se igra i uvek je to nova prièa. Ja ne bih nama davao neku eventualnu prednost. Važno je da svi moji igraèi budu zdravi, da izaðemo u punom sastavu, a onda æemo imati jedan vrlo dinamièan meè i videæemo na kraju ko æe biti pobednik. U svakom sluèaju, oèekujem da igraèi budu zdravi. Ja verujem u njih i iæi æemo na pobedu“.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Wed Sep 24 2008, 19:18

24. septembar 2008. | Izvor: B92, Beta
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 26442049848d8cb14e3885420718564_big
Jankoviæeva u treæem kolu Pekinga
Srpska teniserka Jelena Jankoviæ savladala je Kanaðanku Aleksandru Vozniak sa 6:3, 7:5 u drugom kolu turnira u Pekingu.


Meè izmeðu Jankoviæeve i Vozniak trajao sat i 29 minuta. U borbi za polufinale, drugi reket sveta sastaæe se sa 13. na WTA listi Slovakinjom Danijelom Hantuhovom, koja je bila bolja od Tajlanðanke Tamarin Tanasugarn rezulatom 6:1, 0:6, 7:5.

Poèetak meèa obeležila je izjednaèena igra, pošto su u prvih šest gemova obe teniserke bile sigurne na svoj servis.

U finišu prvog seta Jankoviæeva je napravila dva brejka i došla do ubedljivog trijumfa 6:3.

Jankoviæeva je bila bolja na poèetku drugog seta i u petom gemu napravila je brejk, a zatim povela i sa 4:2. Usledio je još jedan brejk srpske teniserke za voðstvo 5:2 i èinilo se da æe Jankoviæeva brzo završiti set.

Voznijak je, meðutim, uspela da napravi dva brejka i da osvoji jedan gem na svoj servis za izjednaèenje 5:5. Sledeæi gem na svoj servis Jankoviæeva je dobila, a zatim je brejkom došla do trijumfa.

Turnir u Pekingu igra se za nagradni fond od 409.000 evra.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Wed Sep 24 2008, 19:19

24. septembar 2008. | Izvor: B92, Beta
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 146458483548d7acfd37b12253621304_big
Ðokoviæi poraženi u dublu
Srpski teniseri Novak Ðokoviæ i njegov brat Marko poraženi su u prvom kolu dubla turnira u Bangkoku od Francuza Santoroa i Conge sa 2:0, po setovima 6:2, 6:2.


Francuski dubl æe u drugom kolu za protivnike imati tenisere sa Tajlanda Denaja Udomèokea i Kitiponga Vaèiramonovonga. Marko Ðokoviæ je prethodno u prvom kolu singla poražen od Finca Jarka Nieminena. Novak Ðokoviæ, prvi nosilac turnira, u drugom kolu igraæe protiv Nemca Simona Štadlera.

Nagradni fond turnira u Bangkoku je 576.000 dolara.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Wed Sep 24 2008, 19:20

24. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 53050093448d541132b82b338514008_big
Bangkok: Troicki bolji od Santoroa
Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Bangkoku.


Troicki je u prvoj rundi Tajland Opena savladao Francuza Fabrisa Santoroa u dva seta 7:6 (7-4), 6:2. U drugoj rundi rival Troickog biæe Jirgen Melcer koji je savladao Donalda Janga sa 6:3, 6:3. Drugi predstavnik Srbije u današnjem programu biæe Marko Ðokoviæ, koji na profesionalnom debiju igra sa petim nosiocem Jarkom Nieminenom.

Mlaði brat treæeg tenisera sveta je kao 1734. igraè na ATP listi dobio poziv organizatora.

Novak Ðokoviæ je kao prvi nosilac slobodan na startu turnira, a u drugoj rundi sastaje se sa pobednikom meèa Žilijen Beneto – Zimon Štadler.

Dva Ðokoviæa u dublu æe se tokom dana sastati sa francuskom kombinacijom Santoro – Conga.

Nagradni fond na turniru u Bangkoku iznosi 576.000 dolara.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Wed Sep 24 2008, 21:53

24. septembar 2008. | Izvor: Sportski žurnal
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 144823206248da8aae7ee7b687977412_big
Srðan Ðokoviæ: Žreb za DK namešten!
Srðan Ðokoviæ smatra da je ovogodišnji žreb za Dejvis Kup namešten.


Otac treæeg tenisera sveta Novaka, izjavio je za "Sportski žurnal" da je gostovanje Srbije u Španiji "namešteno", a potom je iskritikovao predsednika TSS Slobodana Živojinoviæa što nije stvorio jak lobi.

"Zar neko misli da je ovo sluèajno, što dve godine za redom dobijamo najtežeg rivala, zimus Rusiju u Moskvi, a sad put u Španiju? Naravno da nije sluèajno. Jednostvno niko ne želi da mi osvojimo Dejvis kup", poèeo je Ðokoviæ stariji i istakao da su lobiji u tenisu danas sasvim normana pojava.

Za primer je uzeo svog sina Novaka kome je, kako kaže, obezbedio grupu uticajnih ljudi pomoæu kojih je dobijao bolje termine za treninge i meèeve.

"Do pre nešto više od dve godine, dok nije imao ljude koji to rade, Novak je dobijao najlošije termine, gledali su na njega kao na divljaka iz Bijafre. Kad je dobio lobi, sve se okrenulo za 180 stepeni. Sada je on svetska zvezda, jer se puno ljudi bori za njegove interese", rekao je Ðokoviæ koji smatra da je predsednik TSS-a Slobodan Živojinoviæ glavni krivac što Srbija nema nikakav uticaj u svetskoj teniskoj federaciji.

"Naš predsednik je iz Bratislave otputovao u nedelju popodne, nije ni saèekao kraj meèa. Da je bar otišao u Madrid sa nekoliko uticajnih ljudi i novinara da svojim prisustvom utièe na žreb. Niko se ne bori za interese Srbije i zato ovako prolazi. A kada za šest meseci na red doðe Dejvis kup svi æe od Novaka tražiti da pruži 150 odsto svojih moguænosti i pobedi Španiju na šljaci", izjavio je Ðokoviæ i dodao da su šanse Srbije da pobedi Španiju oko dva odsto jer æe Novak usred sezone na tvrdim podlogama morati da ide na šljaku, da bi se nakon Dejvis kupa ponovo obreo na betonu u Indijan Velsu gde brani titulu od prošle godine.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Thu Sep 25 2008, 21:15

25. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 110693710048db679ad2c82808670950_big
Ivanoviæeva u èetvrtfinalu Pekinga

ReutersAna Ivanoviæ se pridružila Jeleni Jankoviæ u èetvrtfinalu WTA turnira u Pekingu, pošto je u okviru 2. kola savladala Francuskinju Aliz Korne, sa 2:0 (6:1, 7:6).


Srpska teniserka izbegla je kiks poput onog iz Tokija, prošle nedelje, kada je eliminisana veæ na prvoj prepreci, a duel sa Francuskinjom rešila je za sat i 28 minuta. Sledeæa na redu za srpsku teniserku je Kineskinja Ðie Ženg, koja je posle pobede nad Poljakinjom Agnješkom Radvanskom, savladala i Japanku Aji Sugijamu, sa 6:1, 6:2.

Ivanoviæeva, drugi nosilac na Otvorenom prvenstvu Kine, prvi set je rešila brzo, uz tri oduzeta servisa. Korne je u drugom uspela da izbori taj-brejk, ali je Ivanoviæeva sa ubedljivih 7:1 spreèila ulazak u treæi set i obezbedila pobedu.

U drugom delu žreba, Jelena Jankoviæ æe u petak igrati sa Slovakinjom Danielom Hantuhovom za ulazak u polufinale.

Ostale èetvrtfinalne parove èine Kuznjecova - Cibulkova i Zvonareva - Medina Gariges.

Rezultati 2. kola, èetvrtak:

Anabela Medina Gariges (Španija) - Agneš Savaj (Maðarska) 6-2, 6-2
(5) Vera Zvonarjeva (Rusija) - Franèeska Skjavone (Italija) 7-6 (7-5), 6-2
Dominika Cibulkova (Slovaèka) - (Cool Ana Èakvetadze (Rusija) 6-3, 6-2
Ženg Ðie (Kina) - Ai Sugijama (Japan) 6-1, 6-2
(4) Svetlana Kuznjecova (Rusija) - Ala Kudrjavceva (Rusija) 6-2, 6-3
(2) Ana Ivanoviæ (Srbija) - Aliz Korne (Francuska) 6-1, 7-6 (7-1)

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Thu Sep 25 2008, 21:16

25. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 10544736748db92b565130024896833_big
Ðokoviæ lako preko Štadlera

ReutersNovak Ðokoviæ je uspešno zapoèeo takmièenje na turniru u Bangkoku, pobedom u 2. kolu nad Simonom Štadlerom, sa 2:0.


Ðokoviæ, glavni favorit turnira, slavio je sa 6:1, 6:3 i posle samo 65 minuta igre rešio duel sa nemaèkim teniserom, 141. igraèem na ATP listi, koji je u glavni žreb ušao kroz kvalifikacije.

Srpski teniser je oduzeo servis Nemcu veæ u prvoj prilici za voðstvo od 2:0, nastavio je u istom stilu i dobio prvi set uz samo jedan izgubljen gem.

Štedler je uspeo da uzvrati poèetkom drugog seta, kada je jedini put oduzeo servis Ðokoviæu, ali je srpski teniser brzo povratio inicijativu i uz tri brejka došao do 6:3.

U 3. kolu, rival Ðokoviæa biæe Šveðanin Robin Soderling. Šesti nosilac savladao je u 2. kolu Rusa Gabašvilija, sa 6:1, 6:3.

Za razliku od Ðokoviæa, takmièenje u 2. kolu završio je Viktor Troicki, nakon poraza od Jirgena Melcera.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Thu Sep 25 2008, 21:17

25. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 90983844848db777c1a010456976094_big
Troicki ispao u Bangkoku

Foto: ReutersSrpski teniser Viktor Troicki eliminisan je sa turnira u Bangkoku, pošto je u 2. kolu poražen od Austrijanca Jirgena Melcera sa 2:0, po setovima 6:4, 7:6 (7:4).


Troicki je ispustio prvi set u petom gemu, kada je izgubio na svoj servis, a jedan brejk bila je dovoljna prednost za Melcera za osvajanje prvog seta, sa 6:4. U drugom setu, Trociki i Melcer bili su sigurni na servisu, pa je set odluèen u taj-brejku.

Austrijski teniser je brzo napravio mini-brejk i poveo sa 3:1, što je zaostatak koji Troicki do kraja nije uspeo da nadoknadi. Austrijanac æe u èetvrtfinalu igrati protiv drugog nosioca Džoa Vilfreda Conge iz Francuske.

Troicki je u èetvrtak eliminisan i u dublu. On i Francuz Gael Monfil izgubili su od Šveðanina Robina Soderlinga i Holanðanina Rodžera Vasena, sa 2:0, po setovima 6:4, 7:6 (7:4).

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Thu Sep 25 2008, 21:17

25. septembar 2008. | Izvor: B92 | ÈŽ
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 198207593048db4456606fc096579308_big
Vemiæ prošao, Krajinoviæ ispao
Naš teniser Dušan Vemiæ plasirao se u èetvrtfinale èelindžera u Luboku, dok to nije uspeo Filip Krajinoviæ.


Vemiæ je u jednom danu igrao dva meèa i oba dobio. U prvom kolu pobedio je Amerikanca Žan-Iva Obona (WC) sa 5-7 6-4 6-1. U drugom kolu je bio bolji od Južnoafrikanca Rejvena Klasena, 482. tenisera sveta. Èetvrtfinalni susret igraæe sa Kevinom Kimom iz SAD, koji je 126. igraè na ATP listi. Naš teniser trenutno zauzima 233. poziciju, i sa Amerikancem je igrao tri puta na èelendžerima.

Vemiæ je u tri meèa odneo jednu pobedu. Kim je drugi, a Vemiæ šesti nosilac na turniru.

Naš najbolji junior Filip Krajinoviæ, nije uspeo da doðe do osmine finala turnira koji se igra za nagradni fond od 50 hiljada dolara.

Od njega je bio bolji treæi nosilac na turniru, Amerikanac Džon Ajsner, koji je trijumfovao u dva seta 6:2 i 6:4.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Sep 26 2008, 19:16

26. septembar 2008. | Izvor: Beta
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 133169946848dcb29957eaf278875300_big
Ana optimista, uprkos porazu

ReutersSrpska teniserka Ana Ivanoviæ zadovoljna je svojom igrom na turniru u Pekingu, iako je u èetvrtfinalu izgubila od Kineskinje Ðie Ženg.


Ivanoviæevoj je to èetvrti uzastopni turnir na kojem nije uspela da se plasira dalje od 3. kola. Od Žengove je poražena sa 2:1, po setovima 7:6, 2:6, 6:4.

"Èini mi se da sam danas igrala prilièno dobro, ako se uzme u obzir èinjenica da u poslednje vreme nisam imala mnogo meèeva", izjavila je Ivanoviæeva na konferenciji za novinare posle meèa.

Uzrok porazu od 30. teniserke sveta Ivanoviæeva je pronašla u nedovoljnoj agresivnosti.

"Nisam uspela da iskoristim šanse koju su mi se ukazale. Trebalo je da budem malo agresivnija, pogotovo kod ritern udaraca. Moja protivnica je danas ipak bila bolja", kazala je ona.

Ivanoviæeva je istakla da je turnir u Pekingu za nju bio "korak napred".

"Još uvek radim na tome da se vratim u formu i moram da budem strpljiva. Ovaj turnir je definitivno bio korak u dobrom pravcu na tom putu", zakljuèila je srpska teniserka.

Opširnije o krizi rezultata Ane Ivanoviæ proèitajte ovde.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Sep 26 2008, 19:17

26. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 104057440148dc9480edd01431104493_big
Poraz Ivanoviæeve u Pekingu

ReutersAna Ivanoviæ nije uspela da se plasira u polufinale turnira u Pekingu pošto je izgubila od domaæeg favorita Ðie Ženg sa 2:1 (7:6, 2:6, 6:4).


Srpska teniserka tako nije uspela da se revanšira Kineskinji za poraz na ovogodišnjem Vimbldonu, a Ženg sada vodi u meðusobnim susretima sa 2:1.

Prvi set Ivanoviæeva je izgubila u taj-brejku, sa 7:4, pošto su prethodno dve teniserke razmenile po dva brejka. U drugom setu Ivanoviæeva je zaigrala mnogo bolje, jednom je izgubila servis-gem, ali je tri puta oduzimala servis protivnici za konaènih 6:2.

Kineskinja je u treæem setu došla do brejka i povela sa 3:1. Ivanoviæeva je u nastavku seta pokušavala da doðe do izjednaèenja, a u osmom gemu propustila je jednu brejk loptu i šansu da se vrati u meè. Ženg je povela sa 5:4 i servirala za meè bez izgubljenog poena.

Kasnije danas u èetvrtfinalu Pekinga nastupa i glavni favorit Jelena Jankoviæ, koja se sastaje sa Slovakinjom Danijelom Hantuhovom. Pobednica tog meèa igraæe sa Ruskinjom Verom Zvonarjevom koja je u èetvrtfinalu savladala Španjolku Medinu Gariges sa 6:0, 6:1.

Žengova æe u polufinalu igrati sa Svetlanom Kuznjecovom. Ruskinja je bila bolja od Slovakinje Dominike Cibulkove - 6:2, 6:4.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Sep 26 2008, 19:17

26. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 7914937948dce5aa44986081955192_big
Jelena Jankoviæ u polufinalu

APNajbolja srpska teniserka Jelena Jankoviæ plasirala se u polufinale turnira u Pekingu, pobedom nad Slovakinjom Danielom Hantuhovom sa 2:0 (7:5, 6:1).


Jankoviæeva, glavni favorit Otvorenog prvenstva Kine, u polufinalu æe igrati sa Ruskinjom Verom Zvonarjevom, koja je postavljena za petog nosioca.

Prvi set duel Jankoviæ – Hantuhova obeležili su brejkovi, ukupno pet, od èega je srpska teniserka tri puta oduzela servis protivnici. Odluèujuæi za prvi set bio je 12. gem, kada je Jelena, pri voðstvu od 6:5, oduzela protivnici servis i spreèila taj-brejk.

U drugom setu srpska teniserka je bila ubedljivija. Osvojila je prva èetiri gema u setu, pošto je dva puta oduzela servis Hantuhovoj. Slovakinja je do kraja seta uspela da osvoji samo jedan gem, a Jankoviæeva je novim brejkom završila set i meè sa ubedljivih 6:1.

Jankoviæeva æe za plasmna u finel igrati sa Verom Zvonarjevom, koja je savladala Španjolku Anabelu Medinu Gariges, sa 6:0, 6:1. U dosadašnjim meðusobnim duelima rezultat je 3:3.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Sep 26 2008, 19:18

26. septembar 2008. | Izvor: B92, Tanjug
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 125735816948dcec92aae82898682695_big
Ðokoviæ u polufinalu Bangkoka

APNajbolji srpski teniser Novak Ðokoviæ plasirao se u polufinale ATP turnira u Bangkoku, savladavši Šveðanina Robina Soderlinga sa 2:0, po setovima 6:4, 7:5.


Meè izmeðu Ðokoviæa i Soderlinga trajao je sat i 28 minuta. Treæi reket sveta sastaæe se u borbi za finale sa 27. na ATP listi Èehom Tomašom Berdihom, koji je bio bolji od Francuza Nikolasa Mahua rezultatom 7:6 (8:6), 6:3. Ðokoviæ se do sada nije sastajao sa Berdihom.

Èetvrtfinalni duel zapoèeo je u znaku meðusobnog odmeravanja snaga srpskog i švedskog tenisera. "Zagrevanje" je potrajalo do desetog gema, kada je Ðokoviæ pri voðstvu od 5:4 uspešno izvršio prvi napad na servis protivnika i okonèao set u svoju korist.

U nastavku je prvi reket Srbije ponovo stavio do znanja da æe on voditi glavnu reè u borbi za ulazak u polufinale. Napravio je rani brejk i kod voðstva od 5:3 servirao za meè, da bi zatim Soderling iskoristio njegovo opuštanje i uzvratio brejkom (5:4), a zatim u naletu i izjednaèio na 5:5.

To je meðutim, bio njegov maksimum, s obzirom da je Ðokioviæ naglo podigao nivo igre, ekspresno dobio gem na svoj servis i u poslednjem delu igre iskoristio treæu meè loptu na servis protivnika.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Milos93 Sat Sep 27 2008, 03:56

Bravo Novak....
Milos93
Milos93
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 126
Age : 30
Location : Valjevo
Registration date : 01.09.2008

https://krusik04.forumsc.net

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Milos93 Sat Sep 27 2008, 04:05

27. septembar 2008. | Izvor: B92
Vemiæ u polufinalu Luboka
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 90494024348dd6a2e8ca50384276745_big
Srpski teniser Dušan Vemiæ plasirao se u polufinale èelendžera u Luboku (Teksas).

Vemiæ je na ovom turniru postavljen za šestog nosioca, a u èetvrtfinalu je savladao drugog kosturaša Amerikanca Kevina Kima sa ubedljivih 2:0, po setovima 6:1, 6:4. Njegov protivnik u borbi za finale biæe bolji iz meèa Frenk Danceviæ (Kanada) – Rajev Dam (SAD).

Turnir u Luboku igra se za nagradni fond od 50 hiljada dolara. Pobednik turnira dobija sedam hiljada i 200 dolara i 55 ATP poena, a Vemiæ je plasmanom u polufinale obezbedio dve hiljade i 510 dolara i 24 ATP poena.

Vemiæ je na turnir došao kao 233. igraè sveta. Samim plasmanom u polufinale napredovao je za oko 10 mesta.
Milos93
Milos93
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 126
Age : 30
Location : Valjevo
Registration date : 01.09.2008

https://krusik04.forumsc.net

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Sat Sep 27 2008, 18:42

27. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 62251353248de47b69b6d8263260986_big
Ðurkoviæ: Veliki uspeh našeg sporta
Generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije Božidar Ðurkoviæ oduševljen je odlukom EHF da Srbiji dodeli EP 2012. godine.


Biæe to deseto rukometno prvenstvo Evrope, i prvo koje se održava u našoj zemlji. Uspeh je tim veæi, jer je naša kandidatura pobedila u konkurenciji svetskih rukometnih velesila Nemaèke i Francuske.

"Radost nam je neizmerna, jer smo u velikoj konkurenciji pobedili Francusku i Nemaèku. Mislim da je ovo veliki uspeh za naš rukomet, sport i zemlju uopšte. Veæ sutra æemo poèeti da radimo na pripremi ovog velikog dogaðaja, koji smo prvi put u istoriji dobili kao Srbija", rekao je za B92 Božidar Ðurkoviæ.

Srbija je bila kandidat i za šampionat Evrope u ženskoj konkurenciji, ali se iz taktièkih razloga povukla pred glasanje.

"Pošto smo se kandidovali za oba prventva, smišljeno i planski smo išli da dobijemo muško prvenstvo, pa smo pred glasanje odustali od ženskog prvenstva".

Šampionat æže biti organizovan u èetiri grada – Beogradu, Novom Sadu, Vršcu i Nišu.

"Svi ti gradovi poseduju dobru infrastrukturu, dobre hotele i sportske dvorane, kao i sve što ide uz ovakvo takmièenje. Sa te strane sasvim smo zadovoljni. Mi smo ta èetiri grada sa objektima i predstavili na kongresu".

Rukomet je desetak godina bio u senci drugih sportova, ali se prošle i ove godine vratio na scenu fantastiènim rezultatima.

"Radili smo naporno ove godine i imamo dosta rezultata. Muškarci su se plasirali na svetsko, žene na evropsko prvenstvo, kadetkinje su osvojile srebro, rukometaši na peku dve medalje, a Crvena zvezda je ušla u Ligu šampiona. Ova odluka je kruna uspešne 2008. godine za srpski rukomet. Biæe ovo veliki podstrek i za rukometaše i rukometne radnike", zakljuèio je Božidar Ðurkoviæ za B92.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Sat Sep 27 2008, 18:44

27. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 64789205748ddf570cd3d6587182786_big
Ðokoviæ u finalu Bangkoka

ReutersNovak Ðokoviæ se plasirao u finale turnira u Bangkoku, pobedom nad Èehom Tomašom Berdihom, sa 2:0, po setovima 7:5, 6:1.


Ðokoviæ æe u Bangkoku igrati za èetvrtu titulu sezone, a rival u finalu biæe mu Francuz Žo Vilfred Conga, koji je savladao zemljaka Gaela Monfisa, takoðe u dva seta, 6:0, 6:3.

Posao u polufinalu Ðokoviæ je završio za sat i 21 minut. U prvom setu je u finišu iskoristio jedinu brejk loptu i slavio sa 7:5, da bi u drugom potpuno nadigrao 23-godišnjeg rivala, najpre brejkom u èetvrtom gemu za voðstvo od 3:1, a zatim uz još tri vezana gema za konaènih 6:1.

Meè za titulu, duel prvog i drugog nosioca biæe repriza finala Otvorenog prvenstva Australije sa poèetka godine, kada je Ðokoviæ slavio sa 3:1.

Conga trenutno zauzima 20. poziciju na ATP listi, a i dalje je bez osvojene titule u singlu. Sa druge strane, Ðokoviæ je ove sezone osvojio tri, ali je od prethodne, na Mastersu u Rimu, prošlo oko 4 meseca.

Turnir u Bangkoku igra se za nagradni fond od 576.000 dolara.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Nikola95 Sat Sep 27 2008, 18:44

27. septembar 2008. | Izvor: B92
Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 169941437048de15a06b9e5945663870_big
Jelena Jankoviæ u finalu Pekinga

ReutersSrpska teniserka Jelena Jankoviæ igraæe u finalu turnira u Pekingu posle pobede nad Ruskinjom Verom Zvonarevom, 2:1 (6:4, 2:6, 6:4).


U èetvrtom finalu sezone, Jankoviæeva æe igrati protiv pobednice meèa Kuznjecova – Ženg.

Duel sa Zvonarevom trajao je 2 sata i 22 minuta. U prvom setu, Jelena je jednom ispustila servis, ali je dva puta oduzela servis protivnici za 6:4. U drugom, srpska teniserka je povela sa 2:0, ali je zatim prepustila Ruskinji sledeæih šest gemova, 2:6.

U odluèujuæem setu, Srpkinja je napravila brejk za 4:2 i zadržala voðstvo do kraja.

Jankoviæeva æe u finalu igrati protiv pobednice duela èetvrtog nosioca Svetlane Kuznjecove iz Rusije i 30. teniserke sveta, Kineskinje, Ðije Ženg, koja je u èetvrtfinalu eliminisala Anu Ivanoviæ.

Kuznjecova je sa Jankoviæevom igrala šest meèeva, a dobila je èetiri, ukljuèujuæi i dva ovogodišnja. Protiv Žengove, 23-godišnja Jankoviæeva je do sada igrala pet meèeva od kojih je èetiri dobila, ukljuèujuæi i oba ovogodišnja, oba u dva seta.

Turnir u Pekingu igra se za nagradni fond od 600.000 dolara.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Vesti iz sveta tenisa... - Page 2 Empty Re: Vesti iz sveta tenisa...

Ïîðóêà by Sponsored content


Sponsored content


Íàçàä íà âðõ Go down

Ñòðàíà 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Íàçàä íà âðõ

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó