Fk Krusik 04
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lacio...

Go down

Lacio... Empty Lacio...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Oct 03 2008, 20:32

Ovde pisite sve vazno za Lacio...

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Lacio... Empty Re: Lacio...

Ïîðóêà by Nikola95 Fri Oct 03 2008, 20:34

3. oktobar 2008. | Izvor: B92, Beta
Lacio... 180005594348e5e76c3ad76775601596_big
Mihajloviæ: Vratio bih se u Lacio
Proslavljeni srpski fudbaler Siniša Mihajloviæ izjavio je da bi rado trenersku karijeru nastavio u svom nekadašnjem klubu Laciju.

"Sedam godina sam igrao za Lacio. Mnogo sam osvojio u tom klubu i sigurno bi bilo sjajno vratiti se u Lacio kao trener. Nažalost, to ne
zavisi samo od mene", rekao je Mihajloviæ.

Mihajloviæ je, ipak, rekao da je trenutno malo verovatno da æe uprava Lacija prekinuti saradnju sa Deliom Rosijem, pod kojim je ekipa ove sezone ostvarila èetiri prvenstvene pobede uz jedan poraz, pa je sada na prvom mestu na tabeli Serije A.

"Lacio se sredio, ima odliènog trenera, koji dobro radi. Medjutim, ko zna šta æe se desiti za nekoliko godina", dodao je Mihajloviæ.

Mihajloviæ je za Lacio igrao od 1998. do 2004. godine i sa rimskim klubom osvojio titulu šampiona Italije, nacionalni Kup, ali i evropski Kup pobednika kupova.

Igraèku karijeru završio je 2006. u Interu u kome je do maja ove godine bio pomoæni trener Robertu Manèiniju.

Nikola95
Sakupljac lopti
Sakupljac lopti

Áðî¼ ïîðóêà : 217
Registration date : 05.09.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Íàçàä íà âðõ


 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó